КВИЗ ЗНАЊА за ученике другог разреда – ДАНАС У 12:30

Данас ће се, са почетком у 12.30 часова, у Свечаној сали школе одржати КВИЗ, на којем ће се ученици другог разреда надметати у знању и одговарати на питања из опште културе.

Ова активност организована је на иницијативу ученика другог разреда, који су на састанку Ученичког парламента изнели свој предлог, а потом је исти и подржан од стране генерацијских другова. Квиз ће имати хуманитарни карактер, па ће тако улазница за публику бити слаткиш, а све прикупљене слаткише ученици ће донирати организацији Црвени крст. На тај начин они су желели да, уочи новогодишњих празника, обрадују децу из социјално угрожених породица.

15644219_1434846336527964_762216455_n

Жребом су изабрани такмичарски парови, па ће се одељења међусобно такмичити према следећем распореду:

II1 : II3

II2 : II5

II4 : II6

Сваку групу чиниће по четири представника из разреда, док ће остали ученици имати прилику да пруже подршку својим друговима из разреда. Свим ученицима желимо да се на квизу добро забаве, да прошире знања из опште културе и постигну што бољи успех на такмичењу!