Традиционални пријем најбољих матураната на Белом двору

У петак, 30. јуна 2017. традиционално је организован пријем за најбоље матуранте на Белом двору у Београду. Свака средња школа у Србији и Републици Српској имала је прилику да предложи ђака генерације, односно – најбољег ученика међу матурантима, а наша школа ове године делегирала је Нађу Мандић која је проглашена за ученика генерације.

Она је присуствовала традиционалном пријему за више од 500 најбољих из региона, а као једној од најбољих ученица у земљи, Фондација за културу и образовање Престолонаследника Александра уручила јој је диплому и пригодан поклон као признање за изузетне резултате које је остварила у средњој школи. Овом приликом Нађи још једном честитамо, и надамо се да ће и у даљем школовању низати само успехе!