Успех гимназијалки на Другој покрајинској смотри рецитовања на црногорском језику у Ловћенцу

Протеклог петка, ученице наше школе, Тања Челебић (IV1), Маша Билић (II2) и Марија Војиновић (II2), учествовале су на Другој покрајинској смотри рецитовања на црногорском језику, која је одржана у Црногорском културном центру у Ловћенцу.

Прво место и наградно путовање на Цетиње освојила је Маша Билић, коју је за ово такмичење припремала професорка српског језика Лидија Миљанић. Све три ученице су својим наступима оправдале очекивања, а са освојеним првим местом наставили смо да нижемо успехе, будући да је Тања Челебић на прошлогодишњој смотри освојила прво место у истој категорији.

Свим ученицама и њиховој професорки честитамо постигнути успех и желимо им леп провод на наградном путовању.

Аутор прилога: Лидија Миљанић, проф. српског језика и књижевности