Гимназија домаћин Општинског такмичења из математике

Општинско такмичење из математике одржано је у просторијама наше школе, у суботу 19. јануара 2019. године. На такмичењу су учествовали ученици наше Гимназије и ССШ „4. јули“ из Врбаса, а организатори такмичења били су наставници математике: Стана Николић, Диана Жугић, Драгана Кнежевић, Слободан Ногавица и Биљана Фемић.

Учешће је узело 45 ученика, а пласман на окружно такмичење остварило је њих 15. Међу најбољима су се издвојили: Огњен Гавранић, Ања Гузина, Алекса Војиновић, Ања Жежељ, Теодора Пристајко, Милош Пешић, Војин Докнић и Милица Стојановић (први разред); Бојан Њежић и Катарина Батуран (други разред); Павле Васиљевић и Душан Полексић (трећи разред); Марко Недић, Јован Томић и Немања Мартон (четврти разред).

Свим ученицима честитамо и желимо им пуно успеха на даљем такмичењу!

Аутори текста: Биљана Фемић, Слободан Ногавица и Драгана Кнежевић.