Распоред полагања матурских испита и одбране матурских радова

Обавештавамо матуранте да ће се матурски испити и одбрана матурских радова одржати према следећем распореду:

• 5. јуна 2020. у 8:00 часоваСаопштавање успеха и Пријава матурских испита;
  • 5. јуна 2020. у 9:00 часоваПолагање матурског испита из српског језика и књижевности (распоред ученика по учионицама истакнут је на Огласној табли и у просторијама школе);
  • 8. јуна 2020. у 9:00 часоваПолагање матурских испита из енглеског језика / руског језика / немачког језика / математике (распоред ученика по учионицама истакнут је на Огласној табли и у просторијама школе);
  • 9-11. јуна 2020. Одбрана матурских радова (по предметима). Распоред одбране по данима (за појединачне предмете) ученици могу погледати ОВДЕ. Напомена: Уколико је за неки предмет предвиђено више дана (због већег пријављених кандидата), неопходно је да се ученици јаве ментору како би добили прецизан термин одбране матурског рада.

Напомена: Све детаљније информације у вези са распоредом полагања матурских испита (распоред по учионицама, начин полагања и одбране матурских радова…) ученици могу добити тако што ће се информисати код својих ментора или прочитати ОБАВЕШТЕЊА на Огласној табли у школи.

Свим ученицима овом приликом честитамо завршетак школовања и желимо им успех на матурском испиту!