На Окружном такмичењу из Српског језика и језичке културе одржаном 28.3.2026.у Карловачкој гимназији, нашу школу је веома успешно представљало 8 ученика : Николина Беговић, Јован Бошњак, Софија Костић, Јана Драгаш, Соња Вучинић, Николина Вукчевић, Тамара Милановић и Јана Мартић.
На Републичко такмичење су се пласирале три ученице 2. разреда: Јана Драгаш и Софија Костић – освојиле су 2. место ( ментор Јасминка Олић Илчешин) и Соња Вучинић – освојила 3. место (ментор Јасмина Милић).
Честитке ученицима и њиховим менторима!
Желимо им успех у даљем такмичењу!
