Екипа наше школе освојила је 1. место у првом кругу покрајинског квиза „Колико се познајемо”, који је одржан 18. маја 2026. године у Бачкој Тополи.
Представници Гимназије у 18. циклусу овог квиза били су ученици: Јован Чабаркапа (II-4), Петра Пешевић (II-4), Јана Драгаш (II-5) и Вељко Николић (II-5). Они су се за такмичење припремали под менторством проф. Младена Ђуричића.
Врбаски гимназијалци су се показали као најбољи у конкуренцији од осам школа које су се надметале првог такмичарског дана, чиме су обезбедили пласман у наредну фазу такмичења, у којој ће се следеће недеље борити за место у финалу.
Аутор текста: Младен Ђуричић
