УПИС 2021/22.

ПЛАН УПИСА ЗА ШКОЛСКУ 2021/22. ГОДИНУ

У школској 2021/22. години Гимназија „Жарко Зрењанин“ из Врбаса уписује 180 ученика, који ће бити распоређени у шест одељења, на следећим образовним профилима:

Уписне квоте се мењају из године у годину (што можете и видети у табели која следи), зато саветујемо да се не водите строго статистиком приликом одабира жељеног смера. Уколико на листи жеља наведете сва три смера, велике су шансе да ћете постати ученик наше школе.

Напомена: Наставни план и програм за сваки наведени смер можете погледати ОВДЕ, а у презентацији школе можете добити све неопходне информације за предстојећи упис и погледати садржаје који детаљно приказују какво формално и неформално образовање својим ученицима пружа Гимназија „Жарко Зрењанин“. ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЈУ можете погледати овде:

ОЧЕКУЈЕМО ВАС!