ДАН ШКОЛЕ -ТО ЈЕ БИЛА ЉУБАВ!

Дан школе је повод и изазов за чланове наше драмске секције да се представе са нечим новим и другачијим.. Ученици су веома успешно одиграли одломке из два књижевна дела  (“Лајање на звезде “ и “Макар Чудра“). Оригиналност у тексту, режији и запажене улоге целог тима одјекнуле су после представе.

Присутни су могли да погледају једну праву драмску игру и да осете љубав и ентузијазам наших ученика који су били одлични на сцени, али и њихових професора (Љиљане Медаков Салонски, Драгане Ристић, Јасмине Милић и Младена Ђуричића) који су их припремали.

Задивљени глумачким бравурама, присутни су наградили ученике/глумце дуготрајним аплаузом.

Сви су се сложили да је ово био посебан дан …Снажан, убедљив, занимљив и незабораван. Свечани дан који је поставио врло висок критеријум онима који буду припремали програм за наредну школску годину.

Аутор чланка:

Јелена Вујовић