22. децембра КВИЗ ЗНАЊА за ученике другог разреда

kviz-znanja-gimnazija

22. децембра у 18 часова, у Свечаној сали биће организован КВИЗ, на којем ће се ученици другог разреда надметати у знању и одговарати на питања из опште културе. Ова активност организована је на иницијативу ученика другог разреда, који су на састанку Ученичког парламента изнели свој предлог, а потом је исти и подржан од стране генерацијских другова. Стога ће се они, 22. децембра, такмичити у групама које ће чинити по четири представника из сваког разреда, док ће остали ученици имати прилику да пруже подршку својим друговима из разреда.

Жребом су изабрани такмичарски парови, па ће се тако последњег радног четвртка у овој години, одељења међусобно такмичити према следећем распореду:

II1 : II3

II2 : II5

II4 : II6

Свим ученицима желимо да се на квизу добро забаве, да прошире знања из опште културе и постигну што бољи успех на такмичењу! 🙂