ЧИСТА ДЕСЕТКА! Ученици посетили Фестивал науке у Београду

Десету годину заредом наука је обележила децембар месец у Србији. Више од хиљаду експеримената, радионица, предавања и научних шоу програма ставили су Београд на научну мапу света, а овогодишњи Фестивал науке добио је више простора, с циљем да понуди програм разноврснији него претходних година.

Фестивал науке одржан је у периоду од 18. до 25. децембра, и то под занимљивим називом Чиста десетка. Међу многобројним посетиоцима фестивала нашли су се и ученици трећег разреда наше школе, који су ову манифестацију посетили у пратњи Мирјане Вујичић и Маје Бајић, професорки хемије. Фестивал је посетило укупно 45 гимназијалаца, а шта су све имали прилику да виде у сајамским халама, можете погледати у галерији фотографија: