Отварање изложбе “АНА ФРАНК – ИСТОРИЈА ЗА САДАШЊОСТ”

Поштовани пријатељи,

Отворена комуникација, у сарадњи са Кућом Ане Франк (Anne Frank House) и Гимназијом “Жарко Зрењанин” у Врбасу, има част да вас позове на отварање изложбе “АНА ФРАНК – ИСТОРИЈА ЗА САДАШЊОСТ”.

Свечано отварање планирано је за 30. јануар 2017. године, у 19 часова, у Свечаној сали Гимназије, а изложба ће бити отворена (за грађанство и ученике других школа) до 14. фебруара 2017. године. Координаторка овог програма је професорка историје Снежана Шкрбић, а водичи на изложби биће ученици Гимназије “Жарко Зрењанин”.

Изложба ће, за грађанство, бити отворена сваког радног дана од 12:30 до 13:15, и од 18:15 до 19:30 часова. За ученике других школа поставка ће бити доступна по договору и уз претходну најаву.

Очекујемо вас!