Матурска акција добровољног давања крви – 4. маја 2020. у просторијама Црвеног крста Врбас

Овим путем обавештавамо све ученике да ће се и ове године наставити традиционална сарадња наше школе са организацијом Црвени крст Врбас, тако што ће се наредне недеље реализовати матурска акција добровољног давања крви. У условима ванредног стања ова традиционална акција биће реализована уколико буде заинтересованих ученика, а сви који то желе могу се прикључити акцији тако што ће у понедељак, 4. маја 2020.године, посетити просторије Црвеног крста Врбас, у периоду од 8 до 11 часова. О важности давања крви ученици се могу упознати тако што ће се информисати у просторијама организације или прелистати материјале на званичном сајту Црвеног крста Србије.