Светосавска академија традиционално одржана у Свечаној сали Гимназије

Данас је у Свечаној сали Гимназије одржана Светосавска академија. Светосавску беседу одржао је свештеник Здравко Бојовић, а потом се присутнима обратила директорка Гимназије – Татјана Кажић, која је представила и овогодишњег кума школе – проф. др Небојшу Жарковића.

Гости су имали прилику да погледају пригодан музичко-драмски програм који су ученици током протеклих недеља марљиво припремали у сарадњи са професоркама Јасмином Милић, Јеленом Вујовић и Драганом Ристић. У програму је учествовало на десетине гимназијалаца који су на сцени показали таленат и подсетили нас на кључне вредности светосавља.

Галерију фотографија можете погледати на Фејсбук страници. Аутори фотографија: проф. Данило Њаради и Никола Косовић, III4.