5. „Дан отворених врата” окупио 18 високообразовних институција

Данас је у Свечаној сали Гимназије одржана 5. по реду манифестација „Дан отворених врата”, на којој су ученицима трећег и четвртог разреда представљени факултети и високе школе из окружења. Своје програме презентовало је 18 висoкообразовних институција, а овим путем упућујемо захвалност свима који су се одазвали нашем позиву и помогли гимназијалцима у избору будућег занимања.

„Дан отворених врата” организовала је управа школе, а читав пројекат координирала је педагошко-психолошка служба. Госте и ученике дочекале су Татјана Кажић, директорка Гимназије; Нада Бјелац, школски педагог и Марија Трубинт Тот, психолог.

Галерију фотографија можете погледати на Фејсбук страници. Аутор фотографија: Никола Косовић, III4.