Испитни рокови

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици да испите за октобарски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве од 15. до 19. октобра. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у октобарском испитном року школске 2020/21. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи.

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици да испите за децембарски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве од 7. до 11. децембра. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у децембарском испитном року школске 2020/21. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи или ОВДЕ.

ФЕБРУАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици да испите за фебруарски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве у четвртак, 11.02. и петак, 12.02.2021. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци за пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у фебруарском испитном року школске 2020/21. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи.

АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици да испите за априлски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве у петак, 16.04.2021. до 12 часова. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци за пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у априлском испитном року школске 2020/21. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи или ОВДЕ.

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици који имају обавезу полагања разредних испита, да испите за јунски испитни рок могу пријавити у петак, 25. јуна 2021. Испити се пријављују код секретара школе, где се преузимају и обрасци за пријаву. Ученици који не пријаве разредне испите у овом испитном року, исте могу полагати тек у августу.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици који имају обавезу полагања разредних испита, да је објављен распоред испита за јунски испитни рок 2021. Распоред пријављених испита можете погледати ОВДЕ.

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2020/21.

Обавештавају се ученици који имају обавезу полагања разредних и поправних испита, као и ванредни ученици, да испите за августовски испитни рок могу пријавити у четвртак, 19. августа 2021. године у периоду од 8 до 12 часова. Испити се пријављују у канцеларији секретара школе, где се и преузимају формулари за пријаву.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2020/21.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у августовском испитном року школске 2020/21. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи.