Испитни рокови

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2019/20.

Обавештавају се ванредни ученици и ученици којима је утврђена обавеза полагања допунских испита, да испите могу пријавити у периоду од среде, 16.10. до петка, 18.10.2019. године. Испити се пријављују код секретара школе, где се преузимају и формулари за пријаву. Распоред полагања испита, као и састав испитних комисија, биће накнадно објављени.

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2019/20.

Обавештавају се ванредни ученици и ученици којима је прописана обавеза полагања допунских испита, да испите за децембарски испитни рок могу пријавити у периоду од 09.12. до 11.12.2019. године. Испити се пријављују код секретара школе, где се преузимају и формулари за пријаву. Распоред полагања испита, као и састав испитних комисија, биће накнадно објављени.