Испитни рокови

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2022/23.

Обавештавају се ученици да испите за октобарски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве 19. и 20. октобра 2022. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2022/23.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у октобарском испитном року школске 2022/23. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи.

ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК школске 2022/23.

Обавештавају се ученици да испите за децембарски испитни рок (допунски испити, испити за ванредне ученике) могу да пријаве од 12. до 14. децембра 2022. Испити се пријављују код секретара школе, где се могу преузети обрасци пријаве.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ шк. 2022/23.

Обавештавају се ученици да је усвојен распоред полагања испита у децембарском испитном року школске 2022/23. Распоред полагања испита можете погледати на Огласној табли у школи или ОВДЕ.