УПИС 2024/25.

ПЛАН УПИСА ЗА ШКОЛСКУ 2024/25. ГОДИНУ

У школској 2024/25. години Гимназија „Жарко Зрењанин” из Врбаса уписује 140 ученика, који ће бити распоређени у пет одељења, на следећим образовним профилима:

друштвено-језички смер 2 одељења 56 ученика
општи тип 1 одељење 28 ученика
природно-математички смер 2 одељења 56 ученика

Уписне квоте мењају се из године у годину, па саветујемо да се не водите строго статистиком приликом одабира жељеног смера. Уколико на листи жеља наведете сва три смера, веће су шансе да постанете ученик наше школе. У следећој табели наведен је просечан број бодова који су имали уписани ученици у претходној школској години:

образовни профил: просечан број бодова уписаних ученика у шк. 2023/24. години:
друштвено-језички смер 82.76
општи тип 73.11
природно-математички смер 86.11

Напомена: Наставни план и програм за сваки наведени смер можете погледати ОВДЕ, а у презентацији школе можете добити све неопходне информације за предстојећи упис и погледати садржаје који детаљно приказују какво формално и неформално образовање својим ученицима пружа Гимназија „Жарко Зрењанин”. ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЈУ можете погледати овде:

ОЧЕКУЈЕМО ВАС!