Ученици одељења III-4 узели учешће у акцији Црвеног крста „Један пакетић – много љубави“

Деца из породица корисника народне кухиње ни ове године нису заборављена од Деда Мраза, па су им у понедељак, 25.12.2017. у просторијама Црвеног крста у Врбасу, додељена 32 новогодишња пакетића. Како поручују представници организације „Црвени крст“ – за то су заслужни донатори који су се одазвали позиву и укључили у овогодишњу акцију „Један пакетић – много љубави“.

На својој званичној страници, „Црвени крст“ је посебну захвалност упутио ученицима одељења III-4 Гимназије „Жарко Зрењанин“ у Врбасу,и њиховом разредном старешини – Младену Ђуричићу. Наиме, ученици овог одељења покренули су хуманитарну акцију поводом новогодишњих празника и прикупили 1/3 неопходних средстава. „Црвени крст“ указао им је захвалност за то и позвао их да присуствују завршној манифестацији. Ученици су се одазвали овом позиву, па су на додели пакетића били присутни представници III-4 – Марина Мараш, Марија Цветићанин и Светлана Марић, као и одељењски старешина – Младен Ђуричић. Они су истакли да ће наставити са хуманитарним радом, па ће се и убудуће укључивати у акције које организује „Црвени крст“.