План активности и распоред обавеза за матуранте

Овим путем обавештавамо матуранте да је 22.05.2020. последњи наставни дан у школској 2019/20. години. У наредном периоду школа ће организовати завршне активности (полагање разредних и матурских испита, одбрану матурских радова, свечану доделу диплома…), а свим ученицима желимо да успешно реализују преостале обавезе, положе матурски испит и упишу жељене факултете.

Завршне активности у јуну месецу одвијаће се према следећем распореду:

• 25-26.05.2020. Пријава разредних испита (Француски језик и др).

Пријава се може поднети у школи, у периоду од 8:00 до 12:00 часова или електронским путем на мејл: gimvrbas@mts.rs У пријави се обавезно морају навести: име и презиме; разред и одељење; предмет који се полаже.

• 01.06. до 03.06.2020. Период за исправљање оцена (по договору са предметним наставницима), полагање разредних испита и др. Распоред ће бити објављен по завршеној пријави ученика.
  • 03.06. до 12.06.2020. Полагање матурских испита и одбрана матурских радова. Распоред полагања ће бити објављен по завршеној пријави ученика.

Напомена: ПРИЈАВА МАТУРСКИХ ИСПИТА ЋЕ СЕ ОБАВИТИ ОРГАНИЗОВАНО, ПО САОПШТАВАЊУ УСПЕХА. За пријаву матурског испита потребна је следећа документација:

• ПОПУЊЕНА ПРИЈАВА (образац се добија у школи);
  • ТАБАК ТРГОВАЧКОГ ПАПИРА;
  • СВЕДОЧАНСТАВА (сва четири разреда гимназије);
  • ТРИ УКОРИЧЕНА И ПОТПИСАНА МАТУРСКА РАДА.

ЗБОГ АКТУЕЛНЕ ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ ОБАВЕЗНО ЈЕ НОШЕЊЕ МАСКИ И РУКАВИЦА У ШКОЛИ.