Гимназија добила нове рачунаре и интерактивну таблу са пројектором

Функционисање наставе у Гимназији биће унапређено у наредном периоду, захваљујући новој опреми која је у школу стигла након спровођења конкурса од стране Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине националне заједнице. Више о томе за телевизију „Бачка“ говорила је директорка школе Татјана Кажић.

За набавку лаптоп рачунара и интерактивне табле са пројектором на конкурсима Покрајинског секретаријата за образовање Гимназији је одобрено око 340.000 динара. Новац је искоришћен за набавку информатичке опреме која ће побољшати квалитет рада установе у наредном периоду, а крајњи корисници ових средстава биће ученици и наставници који изводе васпитно-образовни рад у Гимназији.