Обавештење о организацији рада школе и реализацији наставе у периоду од 8. до 12. марта 2021.

У складу са препорукама Кризног штаба, а у циљу спречавања ширења вируса Ковид-19, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у периоду од 8. до 12. марта 2021. године, наставу остварују учењем на даљину. Према допису Министарства, просвете, науке и технолошког развоја, у континуитету ће се пратити епидемиолошка ситуација у земљи, на основу чега ће бити донета и  одлука о организацији рада школа у наредном периоду.

Настава у Гимназији биће реализована, као и до сада, путем платформе G Suite for Education, а детаљнија упутства о предстојећем раду ученици ће добити од својих одељењских старешина. У наведеном периоду (8–12. марта), у школи ће бити организовано техничко дежурство, сваког радног дана у периоду од 8 до 12 часова.

Напомена: Испити за ванредне ученике који су планирани у предстојећем испитном року се не отказују, а одржаваће се према планираном распореду у просторијама школе.