Настава до краја првог полугодишта у згради Основне школе „Петар Петровић Његош“

Обавештавамо ученике и родитеље да је, услед хаварије на хидроинсталацијама у згради Гимназије и немогућности остваривања образовно-васпитног рада у новонасталим условима, постигнут договор са ОШ „Петар Петровић Његош“ о уступању учионица и просторија те школе ученицима и наставницима Гимназије. Образовно-васпитни рад ће се у згради ОШ „Петар Петровић Његош“ изводити од понедељка, 13.12.2021. године до завршетка радова на санацији хаварије. Настава ће се одвијати у поподневној смени, према измењеној сатници коју можете погледати ОВДЕ. Све додатне информације о организацији рада током боравка у згради друге школе, ученици и родитељи ће добити од одељењских старешина.