Окружно такмичење из српског језика и језичке културе

У суботу, 6.4.2024. одржано је Окружно такмичење из српског језика и језичке културе у Сремским Карловцима. Нашу школу су представљали следећи ученици: Јана Мартић, Наталија Вујовић и Сања Пјекни (први разред), Луна Драшковић, Јана Аврамов, Маша Аврамов Никола Гордић, Николина Драгачевић (други разред) и Аљоша Пинтерић (трећи разред). Менторке су били професорке Јасмина Милић, Јелена Вујовић и Татјана Бјекић.

Пласман на републичко такмичење које ће бити одржано у Тршићу 26.5.2024. године остварили су: Сања Пјекни (ментор Татјана Бјекић), Никола Гордић и Јана Аврамов (ментор Јасмина Милић). Свим ученицима честитамо, а посебну срећу желимо ученицима који су остварили пласман на републичко такмичење.

Ауторка текста: Татјана Бјекић, проф. српског језика и књижевности