Успешна импровизација врбаских гимназијалаца на Фестивалу средњошколских драмских секција

Учесници драмске секције наше школе пласирали су се у финални део Фестивала средњошколских дрмаских секција који је одржан у Културном центру Апатина, 17. децембра 2016. Том приликом они су извели импровизацију која их је, у претходном делу такмичења, издвојила у конкуренцији од десет средњих школа, и том приликом изазвали многобројне реакције освојивши највеће симпатије публике у Апатину.

15622173_1430104197002178_7593389343482437276_n

Представници наше школе на Фестивалу средњошколских драмских секција

Импровизација на тему „Млади у родитељској заједници“ изведена је на сцени Културног центра, а у њеној реализацији учествовали су: Немања Дамњановић, Марина Катаи, Божидар Симовић, Маша Башкот и Алекса Јаковљев. Они су импровизацију спремали под менторством професора српског језика и књижевности – Младена Ђуричића. Како је то изгледало можете погледати и на Званичном Јутјуб каналу школе.

Овом приликом честитамо ученицима велики успех који су постигли, и радујемо се њиховим новим драмским играма!