Гимназијалци одржали хуманитарно вече и прикупили помоћ за Бориса Суботина

У петак, 10. новембра, са почетком у 18 часова, у Свечаној сали Гимназије „Жарко Зрењанин“ одржано је ХУМАНИТАРНО ВЕЧЕ ЗА БОРИСА. Иницијативу за одржавање хуманитарне вечери дао је Ђачки парламент, а све у циљу прикупљање помоћи за шестогодишњег дечака Бориса Суботина којем је пре извесног времена дијагностикован тумор у абдомену.

Наши ученици припремили су пригодан програм за ову прилику, а у томе су им помогле менторке: Љиљана Медаков Салонски, проф. српског језика и књижевности, и Драгана Ристић – проф. музичке културе. Акцији се одазвао велики број ученика, наставника и суграђана који су донирали новчана средства, а према речима присутних, хуманитарна акција спроведена је врло успешно. Сва прикупљена средства намењена за потребе Борисовог лечења биће прослеђена породици Суботин.