„Лајковима до лаптопа“ – Подршка за екипу наше школе на такмичењу „ФИМЕК награђује знање“

Наша школа и ове године учествује на такмичењу “Фимек награђује знање”, где се средњошколци намећу у знању из опште културе. Поред званичног такмичарског дела, ФИМЕК је направио и фотографије свих екипа, а школа чија фотографија сакупи највише „лајкова“ осваја лаптоп као награду. Да бисмо освојили награду, потребна нам је помоћ свих пријатеља школе.

Наиме, неопходно је да отворите фотографију испод текста и да је „лајкујете“ (када кликнете на фотографију, отвориће се линк који води ка „Фејсбук“ страници ФИМЕК-а, а затим је потребно „лајковати“ фотографију. Да бисте то учинили, морате бити улоговани на друштвену мрежу „Фејсбук“). Рок за „лајковање“ је 11. фебруар у поноћ, када ће ФИМЕК направити пресек гласова и доделити награду једној школи.

Немамо много времена и зато „лајкујте“ за наше такмичаре!