Никола Миловић представљао Гимназију на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе у Тршићу

На овогодишњем Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе, које је одржано у Тршићу 27. маја 2018. године, учествовао је Никола Миловић, ученик првог разреда. Никола је првим местом на Окружном  такмичењу обезбедио себи  учешће на највишем државном нивоу.

И у Тршићу је показао да поседује знање тако што је освојио шесто место решавајући нимало једноставан тест. Подсетимо да је овај наш сјајни гимназијалац и у основној школи учествовао на такмичењима из ове области, али никада није постигао овако изузетан успех.

Честитамо Николи Миловићу као и његовoј менторки професорки Јасмини Милић, који су  учешћем на Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе представљали Гимназију „Жарко Зрењанин“, као и наш Врбас.