Снимак емисије „Ја бирам: Гимназија у Врбасу“ на званичном YouTube каналу школе

У недељу, 2. децембра 2018. на првом програму Радио-телевизије Војводине (РТВ 1) емитована је емисија „Ја бирам: Гимназија у Врбасу“, у којој је ученицима завршних разреда основних школа представљена је једна од три најстарије гимназије у Србији – Гимназија „Жарко Зрењанин. Како стоји у најави емисије „Гимназија данас пружа могућност школовања на три смера: друштвено-језичком, општем и природно-математичком, а захваљујући учешћу у програмима организације Интеркултура Србија, својим ученицима обезбеђује и могућност боравка у иностранству и стицања незаборавних искустава са тамошњим вршњацима“.

Како смо представили нашу школу, погледајте у снимку емисије који је објављен на званичном YouTube каналу школе: