Mилена Мандић освојила прво место на окружном такмичењу у пливању

Окружно такмичење у пливању за ученике основних и средњих школа одржано је данас на базену Спортског центра „Слана бара“ у Новом Саду. Учешће на такмичењу узело је око 300 ученика из јужнобачког округа, а наша школа је и ове године имала своје представнике. Милена Мандић, ученица одељења III6, била је традиционално најуспешнија у својој категорији (100 метара леђно) и пласирала се на републички ниво такмичења. У наредом периоду њу очекује учешће на Спортској олимпијади ученика Војводине.

Уз Милену, посебну похвалу заслужује и Јована Ивић, ученица одељења I1, која је у дисциплини 100 метара краул заузела високо 4. место. Свим награђеним ученицима честитамо, а Милени Мандић желимо успех у даљем току такмичења.

Аутор текста: Данило Њаради, проф. физичког и здравственог васпитања