Одржана Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог”

У суботу, 2.3.2024. године у Биоскопу „Југославија” одржана је Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог”. Нашу школу је представљало осам ученика од првог до четвртог разреда са менторима Јасмином Милић, Јеленом Вујовић, Невеном Малетин и Татјаном Бјекић. Пласман на зонско такмичење које ће бити одржано у Бачу, остварили су следећи ученици: Ена Граховац I2, Миа Јањић III2, Татјана Радовић III2, Валентина Рудиј III2 (ментор свим ученицама Јелена Вујовић) и Анђела Пајковић IV1 (ментор Татјана Бјекић). На зонско такмичење пласирала се и Наталија Предовић IIIкоја се такмичила као представник Културног центра Врбаса.

Честитамо свим учесницима и њиховим менторима, а посебно онима који су остварили пласман на виши ниво такмичења.

Ауторка текста: Татјана Бјекић, проф. српског језика и књижевности