Четири гимназијалке позване на зимске семинаре Истраживачке станице „Петница“

Четири ученице првог разреда наше школе (И. Продановић, М. Никитовић, М. Вујичић и М. Копривица) успешно су прошле конкурс и биће позване на зимске семинаре које организује Истраживачка станица „Петница“. Како стоји у обавештењу које су организатори упутили директорки школе, Истраживачка станица „Петница“ завршила је обиман посао прегледа и селекције пријављених кандидата за образовне програме намењене средњошколцима у 2018. години, и саопштила следеће:

„Добили смо око 1.500 пријава из око 270 средњих школа. Пристигле пријаве прегледао је тим од 88 сарадника и руководилаца програма ИСП. Сваку пристиглу пријаву независно су оцењивала најмање четири члана овог тима по стандардној методологији коју примењујемо последњих петнаестак година. Укупно ћемо на зимске семинаре позвати 1.080 ученика којима ћемо након новогодишњих празника на кућне адресе послати позивна писма са датумом одржавања програма и пратећим инструкцијама“.

Свим ученицама које су прошле конкурс, честитамо и желимо лепо дружење на зимским семинарима!