Распоред звона

И ове школске године настава ће се изводити у две смене. У једној смени наставу ће похађати ученици првог и трећег разреда, а у другој ученици  другог и четвртог разреда. Сатница наставе у редовним условима рада:

ВАЖНО: У циљу заштите и спречавања ширења вируса Ковид-19, од 1. септембра 2020. (до даљњег) настава ће се изводити по комбинованом моделу (комбинација непосредне наставе и учења на даљину) и коригованој сатници. Ученици свих одељења у школу ће долазити подељени у мање групе (А и Б група), а часови ће се изводити у временском интервалу од 30 минута. Током остваривања васпитно-образовног процеса по наведеном моделу, часови непосредне наставе изводиће се према сатници коју можете погледати ОВДЕ.