Дечја недеља почела пријемом најмлађих у згради општинске управе

Дечја недеља је и ове године у врбаској општини почела традиционалним пријемом у згради општинске управе. Добородошлицу младима из предшколских установа, основних и средњих школа и младима из Удружења за помоћ МНРО „Кућица“, пожелели су председник општине – Предраг Ројевић, заменик председника – Милан Глушац и помоћница председника општине Врбас – Марија Милинић.

Већ по правилу, на овом пријему васпитнo-oбразовнe установе представиле су најбоље домете свог рада, а нашу школу представљали су чланови Ученичког парламента (Магдалена Копривица, Алекса Загорац, Вељко Ћоровић и Андреј Загорац) у пратњи проф. филозофије – Слободанке Мусић Грубјешић. Дечја недеља се ове године обележава под слоганом „Подељена срећа, два пута je већа“, што је цитат из песме „Добар друг“ Јована Јовановића Змаја. То је била и основна порука са пријема у згради општине Врбас.

Напомена: Текст и видео преузети са званичног сајта ТВ „Бачка“