Директорка Гимназије – Татјана Кажић гост новог издања емисије „Из нашег града”

У најновијем издању емисије „Из нашег града”, емитоване на локалној телевизији „Бачка”, гошћа је била директорка Гимназије „Жарко Зрењанин” – Татјана Кажић. Реч је о емисији у којој се на недељном нивоу обрађују актуелне теме из општине Врбас, а овог пута, аутор и водитељ емисије – Александар Семакин, пажњу је посветио актуелностима из врбаске Гимназије. У разговору са директорком школе, он се осврнуо на гимназијску традицију дугу 213 година, затим на пројекте којима се осавремењује настава у школи, на предстојећи упис нове генерације ученика, као и на пилот пројекат Државне матуре и на ПИСА тестирање у које је школа од недавно укључена. У емисији ћете имати прилику да чујете и нешто о даљим плановима за унапређење образовног процеса у нашој школи, а можете је погледати у наставку: