Крај првог полугодишта и почетaк зимског распуста за ученике

Обавештавамо ученике и родитеље да је петак, 23. децембар 2022. последњи наставни дан у првом полугодишту ове школске године. Према Календару рада за школску 2022/23. годину, зимски распуст трајаће две седмице, а први радни дан у другом полугодишту биће понедељак, 9. јануар 2023. Од јануара месеца мењају се и смене, па ће ученици првог и трећег разреда наставу похађати у преподневној, а ученици другог и четвртог разреда у поподневној смени.

Током зимског распуста у школи ће бити организована допунска настава за неоцењене и ученике са слабим закључним оценама. Распоред одржавања допунске наставе ученици могу погледати на Огласној табли у школи.

Свим ученицима, родитељима и запосленима желимо срећне новогодишње и божићне празнике!