Четворо гимназијалаца награђено на традиционалном Јесењем конкурсу Народне библиотеке „Данило Киш“

Претходне недеље завршен је традиционални Јесењи конкурс Народне библиотеке „Данило Киш“ из Врбаса на којем су, учешће узели ученици основних и средњих школа са територије општине Врбас. Међу награђеним литерарним и ликовним радовима издвојило се чак три ликовна и један литерарни рад врбаских гимназијалца, па су се они појавили и на свечаној додели награда која је, у просторијама градске библиотеке, уприличена у четвртак, 13. децембра.

На овогодишњем конкурсу награђен је литерарни рад Душана Адамова, IV5 (менторка Јасмина Милић, проф. српског језика и књижевности), као и ликовни радови Милоша Ловрића, II2, Огњена Гавранића, I5, и Бојане Радојевић, II2 (менторка Силвиа Јелачић, проф. ликовне културе). Овим путем честитамо свим награђеним ученицима и желимо им да наставе да нижу успехе и на наредним конкурсима.