Три ученика остварила пласман на републичко такмичење из енглеског језика

У недељу, 18. марта 2018. у Карловачкој гимназији одржано је Окружно такмичење из енглеског језика. Нашу школу представљало је шест ученика четвртог разреда, а чак три ученика остварила су пласман на републички ниво такмичења које ће се одржати у Ваљеву.

Сара Вртунски (менторка Хајналка Бајор Грандић) и Милан Полић (менторка Бранка Прекић) поделили су друго место, док је Михајло Контра (менторка: Вера Гуљаш) заузео треће место на такмичењу. Поред њих, изузетан успех на окружном новио постигли су и Матија Антовић (менторка Бранка Прекић), Саша Потежица (менторка Бранка Прекић) и Бојан Бракочевић (менторка: Вера Гуљаш).

Свим ученицима честитамо постигнути успех и желимо им много среће у даљем такмичењу!