Ани Павићевић прва награда на литерарном конкурсу „Моје је право да живим срећно и здраво“

Данас је, у просторијама Народне библиотеке „Данило Киш“ у Врбасу, уприличена додела награда за ученике који су учествовали на литерарном конкурсу „Моје је право да живим срећно и здраво – За одрастање без насиља“, који се традиционално расписује поводом обележавања Дечје недеље.

На овогодишњи конкурс пристигао је велики број радова из основних и средњих школа са територије општине Врбас, а рад Ане Павићевић издвојио се као један од најбољих међу њима. Нашој ученици припала је прва награда у категорији средњих школа, а додели је присуствовала у пратњи своје менторке, професорке српског језика и књижевности – Јелене Вујовић.

Овим путем Ани честитамо постигнути успех и надамо се да ће га поновити на неком од наредних литерарних конкурса.