Ученици и наставници посетили Сајам књига у Београду

У суботу, 27.10.2018. група од сто ученика и наставника наше школе посетила је 63. Међународни београдски сајам књига. Група се у јутарњим часовима упутила за престоницу, а на сајму су нас дочекале велике гужве. Потрага за омиљеним насловима трајала је непуна три сата, а ученици су задовољни и са „пуним кесама“ напустили највећу књижевну манифестацију у години.

У поподневним часовима уследила је посета Калемегдану и центру Београда. Ученици су у оквиру слободног времена имали прилику да посете знаменитости српске престонице, а општи утисак је да смо за собом оставили итекако успешан и испуњен дан. Успешан – јер смо успели да дођемо до дуго тражених књижевних наслова, и испуњен – јер смо квалитетно утрошили слободно време, обилазећи знаменитости Београдске тврђаве и центра престонице.