Награђени најуспешнији радови ученика на литерарно-ликовном конкурсу Јавне библиотеке „Данило Киш”

Данас је у Јавној библиотеци „Данило Киш”, Врбас уприличена свечана додела награда најуспешнијим ученицима Пролећног ликовно-литерарног конкурса 2023, који је расписан под слоганом „Пупољак постоји да се процвета у рајске баште неба и света”.

Добродошлицу су приредили љубазни домаћини, док су чланова жирија још једном честитали добитницима на постигнутом успеху, после чега је уследила додела награда. Награђени литерарни радови: Сара Гроздић 4/1, Чарна Цвијић 2/2 (ментор: Јелена Вујовић); Елена Илчешин 1/2 и Стефан Глођовић 1/2 (ментор: Јасмина Милић). Награђени ликовни рад: Јасмина Буквић 4/2 (ментор: Младен Ђуричић).

Ауторка текста: Јелена Вујовић, проф. српског језика и књижевности