Општинско удружење пензионера наградило Марка Недића

Општинско удружење пензионера Врбаса и ове године одлучило је да награди најбоље ученике. Овај пут удружење је одлучило да дарује ученике генерације средњих школа и основне музичке школе, и то са новчаном наградом у износу од 5.000 динара. Тим поводом, у згради Друге месне заједнице уприличена је конференција за штампу, а међу награђеним ученицима нашао се и Марко Недић, ученик генерације 2018/19. у нашој школи.

Представник Гимназије „Жарко Зрењанин“ захвалио се на поклону, обративши се члановима удружења следећим речима: „Ми млади смо свесни да је наше безбрижно детињство и бесплатно школовање плод вашег рада и наша захвалност неће остати само на речима, већ и на делу у нашем будућем школовању.

Текст и фотографије: Мира Бјекић, проф. математике и рачунарства