Мартин Тодоровић и Вукашин Рогановић освојили треће место на окружном такмичењу из књижевности – Књижевна олимпијада

Након успешно прескочених степеница на школском и општинском такмичењу из књижевности Књижевна олимпијада, које је одржано у Гимназији „Жарко Зрењанин” у Врбасу, ученици наше школе Сара Пантовић 1/1, Татјана Радовић 1/2, Маја Вигњевић 1/4, Александар Леђенац 1/5, Мартин Тодоровић 2/1, Нађа Шушулић 2/1, Сара Гроздић 3/1, Вукашин Рогановић 3/4 и Ива Остојић 4/1 остварили су пласман на окружно такмичење које је било одржано 20.3.2022. године у Сремским Карловцима у Карловачкој гимназији. Њихови ментори су били Љиљана Медаков Салонски, Јасмина Милић, Јелена Вујовић и Татјана Бјекић.

На окружном такмичењу, наши ученици Мартин Тодоровић 2/1 и Вукашин Рогановић 3/4 освојили су треће место. Ментори су им били  Татјана Бјекић и Љиљана Медаков Салонски.

Ауторка текста: Татјана Бјекић, проф.